Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

02.06.2022

Podvečerní focení koní s Betty

Podvečerní focení koní s Betty

V průběhu března jsem fotila s Betty, která je známá hlavně díky svému instagramovému profilu @betty_and_welsh_boys. Betty mi předvedla své dva koníky - mladého hřebce plemene welsh part bred a roztomilého shetlandského ponyho. Fotily jsme v podvečer, takže bylo nádherné světlo a fotky mají úžasnou atmosféru. 

Cílem focení byly hlavně společné fotky obou koníků i s Betty a pak také nějaké v pohybu ve volnosti. Začaly jsme tedy pózovacími fotkami s oběma koníky najednou, kteří naštěstí skvěle pózovali. Po společných fotkách jsme postupně vzaly každého zvlášť na focení s majitelkou. Nakonec jsme oba koníky pustily na volno ve výběhu a k našemu velkému překvapení se mladý hřebec předvedl opravdu v plné kráse, protože sám od sebe začal cválat z jedné strany výběhu na druhý. Předváděl se, jakoby moc dobře věděl, že jej fotím a oběhl výběh snad 10x. 

V tuto chvíli už jsme sice měly vše, co jsme chtěly, nafoceno, ale jelikož začalo ještě dokonalejší světlo než předtím, tak jsme ještě udělaly nějaké společné tulení s koníky i pár portrétů pouze koní.

Mrkněte níže na fotky z tohoto koňského focení a pokud byste chtěli podobné fotky, neváhejte mě kontaktovat!

Pojďme se potkat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Eliška KadlecováIČO: 07383959

Zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hradec Králové.