Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

22.01.2021

Kalendáře pro rok 2021

Kalendáře pro rok 2021

Znáte stránku Nech se nést? Já Kristýnu a její cestu s Gallardem sleduji už šíleně dlouho. Dokonce tak dlouho, že v tu dobu ještě neměla v rámci webu e-shop (resp. ne tak obsáhlý) a to už je nyní několik let! Neuvěřitelně mě bavil Gallardův deník, který mám celý pročtený a který jsem v jednu dobu dokonce četla mně a příteli nahlas před spaním :D. Podotýkám, že přítel je absolutní nekoňák, ale na Gallarda a na Bon Voyage jsme se vždy těšili oba :D. 

Ale o tom tento článek není.

Kristýna dělá už pár let motivační charitativní kalendář s fotografiemi koní. Mám dojem, že první "ročník" byl pouze s fotkami Gallarda, ale nyní už se minimálně dvě sezony zapojují sledující/fotografové, kteří poskytnou zajímavé záběry s koňmi a podpoří tak vznik kalendáře, který zároveň podporuje dobrou věc. Letos se výtěžkem z kalendáře přispívá na spolek PINTA, druhá šance, který pečuje mimo jiné o opuštěné, nemocné a týrané koně.

Na výzvu o zaslání fotek do výběru do kalendáře se vždy zapojí neuvěřitelné množství lidí a musí být velmi těžké vybrat nakonec pouze TOP 12 snímků, které budou tvořit kalendář.

V loňském roce byl kalendář na výšku a do výběru jsem zasílala několik fotek také, ale nakonec se bohužel žádná nevybrala. Pro letošek byl kalendář orientován na šířku a voilá, jedna má fotka se tam dostala! To, že byla má fotka vybrána do takového kalendáře, mi udělalo velikou radost, zvlášť když si vezmu, z kolika stovek fotografií se vždy vybírá.

Na fotografii v kalendáři je plemenný hřebec welsh cob Nebo Benson, který působí v hřebčíně Siana v Havlovicích, kam jezdím vcelku pravidelně. Je naprosto úžasný jak vzhledem (nádherná, vlnitá, dlouhá hříva), tak i charakterem (vodí se na ohlávce i okolo kobyl). Opravdu božský kůň. V roce 2020 jsem jej fotila na jaře před rozkvetlým stromem (viz fotka v kalendáři) a letos jsem jej fotila ve sněhu, což je tedy také bomba.

Vybraná fotka byla pořízena, když jsme Beníka pouštěli na volno v ohradě a i když byl v celém výběhu pouze jediný rozkvetlý strom, zrovna to nádherně vyšlo, že je vidět v pozadí fotky. Já i majitelka koně jsme z ní měli velikou radost, takže jsem moc ráda, že se jí můžou pokochat i další lidé. V kalendáři ji najdete na měsíc duben. ZDE si můžete kalendář od Nech se nést prohlédnout a případně i zakoupit.

Shodou okolností najdete portrét Beníka i v mém autorském kalendáři a zrovna také v dubnu :D. Můj kalendář je ale na výšku a ve formátu A3, takže se naštěstí nejedná o stejnou fotku :). Mimochodem, v případě zájmu o můj kalendář mi určitě napište, ještě mám asi dva poslední kousky doma! Více o něm najdete v Produktech.

KOUPIT KALENDÁŘ

 

Pojďme se potkat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Eliška KadlecováIČO: 07383959

Zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hradec Králové.