Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

26.09.2023

Apartmány Petruška

Apartmány Petruška

Na konci srpna mě oslovili majitelé nově vybudovaných apartmánů v Krkonoších. Apartmány v tu dobu finalizovali a potřebovali udělat profesionální fotky interiérů, aby měli fotografie na svůj web a na inzertní portály pro ubytování. Domluvili jsme se na termínu a daný den jsem se vydala na cestu do Krkonoš.

Majitelé mě provedli celým objektem a postupně jsme začali fotit všechny místnosti, celkem 4 nádherné apartmány a společné prostory.

Nakonec jsem ještě šla ven a celý objekt nafotila i zvenku. Součástí celého focení bylo i několik fotek okolí - výhledů a pozemku okolo.

Pokud plánujete dovolenou v Krkonoších, Apartmány Petruška mohu určitě doporučit. Ubytování je opravdu nádherné a navíc i na dobrém místě v Krkonoších. Mrkněte k nim na web: apartmany-petruska.cz

Máte také ubytování či jinou nemovitost a potřebujete profesionální fotky k prezentaci? Neváhejte se mi ozvat na fotografka@eliska-kadlecova.cz.

Pojďme se potkat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Eliška KadlecováIČO: 07383959

Zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hradec Králové.