Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Focení psů

Jak focení probíhá?

Focení psů probíhá formou procházky v parku nebo někde v přírodě - na loukách, v lese apod. Je dobré, pokud pejsek umí alespoň základní povely (sedni, lehni) a odložení v nich (alespoň na chvíli :) ).

Kromě klasických portrétů samotného psa či s vámi není problém nafotit i psa v pohybu či přímo při práci. Mohu s vámi dojet na trénink/cvičák a fotit tam. Nebráním se ani tématickému focení např. na nějakém specifickém místě - ve městě, u vody apod. Napište mi a domluvíme podrobnosti.

Po focení vám nejpozději do týdne dodám protříděné neupravené náhledy fotografií, ze kterých si sami vyberete záběry, které se vám nejvíce líbí a které následně upravím. Náhledy posílám jako soukromé album, ke kterému nemá nikdo jiný přístup.

Po vybrání snímků vám nejpozději do 14 dnů zašlu hotové upravené a vyretušované fotografie v plném rozlišení.

Ceník focení

Klasický balíček

Klasický balíček zahrnuje standardně 10 ks fotografií, nicméně není problém, pokud si fotek vyberete více. Fotky nad rámec balíčku stojí 150 Kč/ks.

  • 1 - 2 hodiny focení
  • 10 upravených fotek
  • profesionální úprava a retuš všech vybraných fotografií

od 1 500 Kč

Pojďme se potkat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Eliška KadlecováIČO: 07383959

Zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hradec Králové.