Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Focení koní

Jak focení probíhá?

Při soukromém focení jsem tu jen pro vás a vaše nápady. V rámci jednoho focení, které probíhá buď na jízdárně, v ohradách a nebo v blízkém okolí stáje, můžeme nafotit cokoliv, co vás/nás napadne.

Nafotím vám koně ve volnosti, portréty koně a jezdce, jezdecké fotografie či portréty na černém pozadí. V rámci focení se mnou je možné využít i několika rekvizit, které s sebou vozím na všechna focení. Jedná se o dvě kožené ohlávky vel. Full (černá a hnědá) a provazovou fotoohlávku (více ZDE).

Nebráním se ani tématickému focení např. na nějakém specifickém místě (plavení ve vodě) či třeba s kostýmy apod. Napište mi a domluvíme podrobnosti.

Po focení vám nejpozději do týdne dodám protříděné neupravené náhledy fotografií, ze kterých si sami vyberete záběry, které se vám nejvíce líbí a které následně upravím. Náhledy posílám jako soukromé album, ke kterému nemá nikdo jiný přístup.

Po vybrání snímků vám nejpozději do 14 dnů zašlu hotové upravené a vyretušované fotografie v plném rozlišení. 

 

Ceník focení

Klasický balíček

Klasický balíček zahrnuje standardně 10 ks fotografií, nicméně není problém, pokud si fotek vyberete více. Fotky nad rámec balíčku stojí 150 Kč/ks.

  • 1 - 2 hodiny focení
  • 10 upravených fotek
  • portrétní i jezdecké fotografie
  • profesionální úprava a retuš všech vybraných fotografií

od 1 500 Kč

Pojďme se potkat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Eliška KadlecováIČO: 07383959

Zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hradec Králové.