Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

01.06.2023

Jarní rodinné focení

Jarní rodinné focení

S Monikou už se známe šíleně moc let. Poznaly jsme se, jak jinak, než přes zvířátka. Její starší fence Lily bylo letos už 13 let a já ji přitom pamatuju jako roční třeštiprdlo. Opravdu to letí a na dětech a nebo i na psech to člověk vidí o to víc. 

Monča má už za tu dobu dva krásné kluky a navíc další fenku do party. Na jaře mě oslovila, že by chtěla nějaké rodinné fotky na památku. Musím se přiznat, že jsem měla maličko obavy - přeci jen jsme šli fotit do městského parku, kde je dost lidí i psů, když je pěkné počasí, navíc se dvěma dětmi a dvěma pejsky :D. Moje obavy se ale pár minut po setkání rozplynuly - jak obě psí holky, tak oba kluci perfektně poslouchali a spolupracovali. Fotili jsme zhruba hodinku a nafotili spoustu skvělých fotek. Focení bylo neuvěřitelně příjemné a musím říct, že mě nabilo na dlouho dopředu! Mám štěstí na takové skvělé modely <3

Pokud byste chtěli také rodinné fotky, napište si o svůj termín na e-mail fotografka@eliska-kadlecova.cz. 

Pojďme se potkat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Eliška KadlecováIČO: 07383959

Zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hradec Králové.